Chybová zpráva

  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci user_node_load() (řádek: 3697 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3697 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci user_node_load() (řádek: 3698 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3698 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci user_node_load() (řádek: 3699 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3699 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).

O nás

Spolek Čikatar Het se zaměřuje především na práci s romskými dětmi a mládeží.  V minulosti jsme realizovali široké spektrum služeb. Od skautského oddílu, kde děti na táborech chodí v krojích, přes doučování, práci s mládeží vykazující vysoký stupeň sociopatologického chování (drogy, prostituce, LP, atd.) k pracovní skupině s mladými matkami závislými na drogách. Lidé kolem sdružení mají mnohaleté zkušenosti s prací s Romy. V současné době (od roku 2010) se primárně věnujeme problematice vzdělávání a hledání alternativních motivačních nástrojů k podpoře motivace sociálně znevýhodněných rodin a jejich dětí.