Chybová zpráva

  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci user_node_load() (řádek: 3697 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3697 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci user_node_load() (řádek: 3698 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3698 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci user_node_load() (řádek: 3699 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3699 v souboru /var/www/www.cikatarhet.cz/modules/user/user.module).

Aktivity

V počátcích jsme se zaměřovali primárně na práci s malými dětmi, volnočasové aktivity, organizovali jsme klub dětí ulice s celotýdenním provozem, pořádali velké letní tábory. Postupem času, jak děti, se kterými jsme pracovali stárly a jak přicházely problémy, jsme začali nabízet širší spektrum aktivit. Od práce s mládeží, mentoringu, přes zaměření na sociopatologické jevy, drogy až po sociální práci s mladými matkami ohroženými prostitucí. V současné době se zabýváme primárně vzděláváním dětí. Na prvním stupni se zaměřujeme na koordinaci a zprostředkování doučování v rodinách, na druhém stupni se snažíme děti směřovat na vhodnou střední školu. Pracujeme také se studenty středních škol, kterým nabízíme možnost využít nabídky Nadačního fondu Patria k čerpání stipendia. Kromě individuální práce nabízíme školám skupinové workshopy zaměřené na profesní přípravu, finanční gramotnost, atd.